Fransa'da Gayrimenkul Sahibi olmak

Şirketimizin uzmanlık alanlarından olan Güney Fransa'da bir gayrimenkul yatırımı yapmak bugün artık Türkiye'de ki kadar kolay.

Bir Türk vatandaşı olarak Fransa'da istediğiniz büyüklükte gayrimenkulü satın alabilir.  Fransız bankalarından yıllık %2 faizle Euro konut kredisi kullanabilirsiniz.

VILLA V.I.P 'in yüzlerce seçeneği  içinden yaşam tarzınıza ve ayırmak istediğiniz bütçeye uygun evi seçebilirsiniz. Nice'te plaj önünde bir stüdyo daireden, Cannes'da ya da Cap Ferrat'da dev bir malikaneye kadar beğendiğinizin evin noter, kredi, transfer vb. tüm işleriyle VILLA V.I.P  profesyonel ekibi ilgilenecektir.

Güney Fransa'da aldığınız gayrimenkulü kullanmadığınız zamanlarda haftalık, aylık ya da uzun dönem olarak kiraya vererek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

İstikrarlı bir ekonomide, güvenilir bir ülkede gayrimenkul yatırımı yapmak  hem sizlere , hem de çocuklarınıza bir çok avantaj sağlamaktadır.

Gayrimenkul sahibi olarak Fransa'da oturum alabilmek , şirketinizin bir ofisini açabilmek için avantajlara da sahip olmaktasınız.

Fransa'da Gayrimenkul sahibi olmak hakkında detaylı bilgi için  demiratilla@villavip.com.tr  adresinden her zaman bana ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Demir Atilla